Drzwi przesuwne Indeco oraz fronty do szaf wnękowych

 

Drzwi przesuwne system aluminiowy

System aluminiowy Indeco do drzwi przesuwnych nadaje się do każdego typu zabudowy. Jest uniwersalny, występuje w wielu wzorach oraz w kilku kolorach. W systemie tym można wykonać drzwi wyższe niż standardowe 270 cm jak w przypadku systemu stalowego. Wózki w systemie aluminiowym schowane są w profilu dolnym oraz górnym w taki sposób, że nie są widoczne z prawej jak i lewej strony drzwi. W drzwiach tego typu można stosować dowolne łączenia oraz materiały wypełniające skrzydło drzwi np: szkło kolorowe lacobel, lustro, płyta drewnopodobna, bambus, ratan oraz inne płyty dekoracyjne. Drzwi aluminiowe znajdują również zastosowanie w przypadku drzwi przejściowych przesuwnych lub rozsuwanych na boki. Jedną z zalet aluminium jest nierdzewna powłoka idealnie nadająca się do wilgotniejszych pomieszczeń.

ramiak-aluminiowy-indeco

 

Drzwi przesuwne system stalowy

System stalowy Indeco do drzwi przesuwnych jest tańszą alternatywą systemu aluminiowego. Dorównuje mu jakością wykonania oraz estetyką. W systemie tym wysokość drzwi jest ograniczona do max 270 cm. Wózki dolne jak i górne montowane są na tylnej stronie drzwi. Zaletą systemu stalowego jest niższa cena oraz różnorodność kolorystyki ramiaków drewnopodobnych. System okuć stalowych do drzwi przesuwnych znajduje zastosowanie w każdym pomieszczeniu. W drzwiach tego typu również stosujemy dowolne łączenia oraz wypełnienia frontów drzwi. System stalowy drzwi przesuwnych występuje w 2 różnych wzorach oraz kilku kolorach.

ramiak-stal-indeco2

Wypełnienie drzwi przesuwnych – fronty

 

Płyta drewnopodobna

Fronty drewnopodobne wykonujemy z płyty Kronopol.

Dodatkowo w ofercie posiadamy lustra zwykłe i kolorowe oraz szkło barwione lacobel, a także maty ozdobne, bambus, ratan i grafiki na zamówienie.