Szafy wnękowe na wymiar Jaworzno Indeco

Szafy na wymiar JaworznoSzafy-przesuwne-do-zabudowy-jaworzno

Szafy na wymiar nr 1 w Jaworznie!!!

Oferujemy szafy na wymiar w Jaworznie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wymiarów pomieszczenia, prosto od producenta w najlepszych cenach na rynku. Nasze szafy na wymiar produkujemy z płyt meblowych czołowych producentów takich jak Kronopol, Egger, Kronospan czy Pfleiderer w dowolnej kolorystyce oraz stylu – nowoczesnym bądz klasycznym. Jako producent mebli na wymiar jesteśmy w stanie zapewnić pełne wsparcie na całym etapie projektowania szafy od pomiaru po przez dobór materiałów, projekt oraz transport i montaż szafy w Państwa domu. Jesteśmy przekonani, że wybór szafy na wymiar jest lepszą opcją niż zakup gotowego mebla w sklepie ponieważ nasze meble produkujemy dokładnie według Państwa potrzeb, dbając o wszystkie aspekty użytkowe oraz wizualne dzięki czemu otrzymują Państwo szafę dostosowaną do wymiarów pomieszczenia, kolorystyki oraz gustu. W ofercie mamy szafy na wymiar wolnostojące, narożne skośne wykonywane na poddaszu czy zabudowane na ścianie.

Szafy wnękowe do zabudowy na terenie Jaworzna

Nasz szeroki asortyment oraz bogata wiedza pozwala produkować szafy wnękowe na dowolny wymiar dzięki czemu zabudowa wnęk, ścian czy całych pomieszczeń w formie garderoby nie stanowi żadnego problemu! Nie straszne są nam krzyw ściany i podłogi. Potrafimy zabudować każdą wnękę. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów możemy wykonać szafy wnękowe na wymiar z drzwiami przesuwnymi Indeco, Hettich, Raumplus lub uchylnymi na zawiasach firmy Blum z cichym domykiem ze wszystkich możliwych materiałów dostępnych na rynku – nic nas nie zaskoczy.

Darmowy montaż oraz transport szaf wnękowych na wymiar w Jaworznie i okolicach. Aby umówić się na pomiar szafy w Jaworznie skontaktuj się z naszym konsultantem. Rejon Jaworzno obsługuje:


[wpseo_address id=”805″ show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”0″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_url=”1″ show_opening_hours=”1″ hide_closed=”1″]
[wpseo_map id=”805″ width=”400″ height=”300″ zoom=”-1″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ show_route=”0″ show_state=”1″ show_country=”1″ show_email=”1″]

Email address

Website

Opening hours

Monday: - :
» get directions on Google Maps