Szafy wnękowe na wymiar Tychy – Indeco

Szafy na wymiar Tychy

Szafy na wymiar Tychy – zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem szaf wszelkiego typu. Wykonujemy także inne meble na wymiar takie jak meble kuchenne oraz meble łazienkowe. Potrafimy zabudować każdą przestrzeń użytkową od bardzo prostej poprzez skomplikowane zabudowy poddasza, szafy skośne z drzwiami przesuwnymi oraz uchylnymi na zawiasach.

Ile kosztują szafy wnękowe?

To najczęściej zadawane pytanie przez naszych klientów także postanowiliśmy odpowiedzieć. Otóż nie da się jednoznacznie stwierdzić ile kosztuje metr szafy. Wyceny zawsze dokonuje się indywidualnie na podstawie projektu, ponieważ zależy ona od wielu czynników takich jak:

 • rodzaj szafy bądź zabudowy. Wyróżniamy szafy: wolnostojące z pełnym korpusem,  wnękowe, zabudowane na ścianie. W zależności od wariantu mogą one być z pełnym korpusem czyli zawierać wszystkie ścianki boczne, podłogę, plecy oraz sufit ale wcale nie muszą. Taka sama szafa czy zabudowa wnęki będzie mieć inną cenę w zależności od ilości zużytego materiału oraz wkładu pracy jaką trzeba wykonać.
 • system otwierania drzwi – projektując szafę na wymiar mamy do dyspozycji różne warianty otwierania drzwi: drzwi przesuwne wewnętrzne oraz zewnętrzne, drzwi uchylne na zawiasach, drzwi łamane przesuwno-składane. Materiał z jakiego wykonane są drzwi przesuwne – może to być system stalowy bądź aluminiowy.
 • Producent systemów przesuwnych oraz okuć meblowych i zawiasów – na rynku istnieje bardzo wielu producentów oferujących różnej jakości produkty w różnej cenie. W naszych szafach używamy starannie dobranych materiałów od czołowych producentów takich jak Indeco, Raumplus, Hettich, Blum, Komandor, Rejs oraz wielu innych.
 • Rodzaj użytej płyty meblowej oraz rodzaj wypełnienia na front szafy. Projektując szafy, meble kuchenne czy inne zabudowy meblowe oferujemy dosłownie wszystkie materiały dostępne na rynku tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Producenci różnych rodzajów płyt meblowych tacy jak Egger, Kronopol, Kronospan, Pfleiderer oferują je w różnych kolorach oraz w różnej cenie. Drzwi w szafach przesuwnych mogą mieć różne wypełnienie: płyta meblowa, lustro, szkło kolorowe lacobel, fornir, bambus, ratan, eko skóra, akryl oraz lakier.
 • Projekt szafy – zawsze inny dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz gustu naszych klientów. Projektując szafę można uzyskać wnętrze od bardzo prostego np z samymi drążkami na ubrania lub bardzo skomplikowany z dużą ilością szuflad różnego typu, z półkami, drążkami, schowkami, oraz licznymi akcesoriami.

Podsumowując 2 metrowa zabudowa wnęki może kosztować od 1600zł – 4000zł standardowo lub nawet do 15000zl jeśli będzie cała z forniru z lakierem i drzwiami przesuwnymi otwieranymi na pilota.

Szafy na wymiar 24 –  producent nowoczesnych mebli na wymiar czyli kilka słów o nas

Wszystko zaczęło się blisko 10 lat temu od niewinnego pomysłu wykonania samodzielnie kilku mebli. Pasja do architektury, nowoczesnych wnętrz oraz stale zmieniającego się designu zapoczątkowała to czym zajmujemy się z wielkim powodzeniem do dziś. Nowatorskie podejście do mebli, biznesu oraz naszych klientów pozwoliło nam stworzyć pracownie stolarską o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku.Jesteśmy doświadczonym zakładem stolarskim, który stawia na jakość w dobrej cenie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, doświadczonych stolarzy, oraz szerokie zaplecze firm meblarskich oraz producentów, z którymi współpracujemy. Wykonujemy szafy na systemach Indeco, Raumplus, Hettich oraz wiele innych. Wykonujemy:

 • meble kuchenne
 • szafy na wymiar
 • szafy wnękowe
 • szafy przesuwne
 • meble łazienkowe
 • komody
 • zabudowa wnęk
 • szafy na poddaszu z drzwiami skośnymi

 

Szafy na wymiar 24 odddział w Tychach – wykonujemy realizację szaf do zabudowy z drzwiami przesuwnymi Indeco na terenie Tychów oraz całego Śląska.
Aby umówić się na pomiar w Tychach zadzwoń do naszego konsultanta.
Rejon Tychy obsługuje:

43-100 Tychy

Phone

 • 570-341-469

Email address

Website

» get directions on Google Maps